aerozole do elektroniki

Produkty z kategorii chemii technicznej obejmują szeroką grupę profesjonalnych preparatów, które znajdują zastosowanie w różnych branżach. Wszystkie środki tego rodzaju powinny być dobierane adekwatnie do potrzeb, specyfiki danej dziedziny, czynników środowiskowych, a także z uwzględnieniem wszelkich kwestii bezpieczeństwa. Liczy się również łatwość aplikacji produktu, trwałość i skuteczność jego działania. Na uwagę zasługuje przede wszystkim chemia techniczna marki RETECH, która w swojej ofercie ma preparaty wykorzystywane do różnych celów przez użytkowników z sektora m.in. energetycznego, hutniczego, wydobywczego, produkcyjnego, spożywczego itp.

Chemia techniczna marki RETECH

RETECH to jeden z wiodących producentów na rynku europejskim, który zapewnia produkty chemiczne dla przemysłu, motoryzacji i elektroniki. Siedziba firmy znajduje się w Czechach, jednak jej produkty dostępne są w wielu krajach europejskich, w tym w Polsce. MDD POLSKA jest dystrybutorem wysokiej jakości preparatów marki RETECH. Oferujemy profesjonalną chemię przemysłową, która wyróżnia się wysoką jakością. Gwarantujemy nie tylko sprzedaż, ale i fachowe doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru chemii technicznej.

Szeroka oferta chemii przemysłowej

Firma RETECH zapewnia szeroką gamę produktów, które przeznaczone są do różnych zastosowań w wielu dziedzinach przemysłu. Wśród oferowanego asortymentu znajdują się m.in. aerozole smarujące, aerozole do elektryki i elektroniki, aerozole odtłuszczające, aerozole odrdzewiające, aerozole do spawania, aerozole antykorozyjne, płyny do odkamieniania i usuwania nalotów, płyny odtłuszczające, płyny rozpuszczalniki, specjalistyczne środki smarne. Skuteczność wszystkich tych produktów jest potwierdzona nie tylko przez liczne badania, ale przede wszystkim przez użytkowników, którzy od wielu już lat wybierają właśnie markę RETECH. Oferta obejmuje skuteczną i bezpieczną chemię dla wielu gałęzi przemysłu. Począwszy od środków czyszczących i dezynfekujących do rozmaitych powierzchni, a skończywszy na akcesoriach do przeprowadzania napraw – proponujemy artykuły, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Dopracowane formuły zapewniają zaś wysoką skuteczność, bezpieczeństwo i wygodę stosowania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *