areozol w warsztacie

Środki chemiczne odgrywają dużą rolę w różnych gałęziach przemysłu. Od energetycznego i wydobywczego, po hutnictwo i produkcję, a nawet przemysł spożywczy. We wszystkich gałęziach przemysłu stosuje się całą gamę środków chemicznych do usuwania nalotów, odrdzewiania, odtłuszczania, środków przeciwkorozyjnych, rozpuszczalników i środków smarnych i wielu innych. Ich właściwy dobór jest sprawą kluczową dla bezpieczeństwa i prawidłowego funkcjonowania urządzeń.

Różnorodność środków chemicznych i ich zastosowanie

Profesjonalne środki chemiczne do stosowania w przemyśle to szeroka grupa preparatów, których zastosowanie powinno być dopasowane do specyfiki danej dziedziny przemysłu, czynników środowiskowych, a także potrzeb i zasad bezpieczeństwa w danym zakładzie przemysłowym. Łatwość aplikacji środka chemicznego też ma bardzo duże znaczenie, a środki chemiczne w formie aerozoli zdecydowanie wygrywają na tym polu.

Preparaty proponowane przez naszą firmę, właśnie w postaci aerozoli mogą być stosowane w wielu dziedzinach przemysłu. Dysponujemy środkami czyszczącymi i dezynfekującymi, aerozolami odrdzewiającymi i odkamieniającymi a także szerokim wachlarzem środków służących do przeprowadzania napraw, jak smary w postaci aerozolu, czy aerozole do spawania, klejenie i uszczelniania. Producentem tych preparatów jest firma RETECH, mająca swoją siedzibę w Czechach.

Bezpieczeństwo i jakość środków chemicznych dla przemysłu

Dobierając środek chemiczny dla swojego zakładu musisz przede wszystkim określić swoje potrzeby i specyfikę pracy. Bardzo ważne jest też bezpieczeństwo stosowania środków chemicznych, zwłaszcza chemii profesjonalnej, a oferowane przez nas preparaty posiadają wszelkie niezbędne atesty, w tym atest NSF do stosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Jeśli określiłeś już swoje potrzeby, warto skonsultować się z naszymi doradcami, którzy z naszej oferty będą w stanie dobrać środki najlepiej spełniające potrzeby Twoje i Twojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *