elektryka

Firma RETECH zapewnia wysokiej jakości środki chemiczne dla przemysłu przeznaczone do różnych zastosowań, w tym również w elektronice i elektryce. Wszystkie produkty, w tym m.in. niezawodne i wygodne w użytku aerozole, są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne.

W tym artykule przedstawimy przykłady różnych preparatów marki RETECH dedykowanych do użytku w elektryce i elektronice.

Naprawy elektryczne z preparatami RETECH

  • F. CONTACT CLEANER. Jest to niepalny zmywacz części elektrycznych. Czyści i usuwa smary, kurz i brud, nie pozostawiając przy tym osadów. Może być używany przy włączonych obwodach. Odpowiedni do zastosowania na przełączniki, startery oraz inne urządzenia elektryczne. Zapewnia wytrzymałość dielektryczną do 6000 V.
  • ELECTRIC CLEANER. Środek do czyszczenia osprzętu elektrycznego o wszechstronnym zastosowaniu. Skutecznie usuwa utlenione warstwy powodujące elektryczną oporność i zapłon części elektrycznych, a także olej, kurz i brud. Wykazuje właściwości smarne, zabezpiecza przed wilgocią, utlenianiem i innymi czynnikami uszkadzającymi elektrykę pojazdu. Przywraca funkcje starterów, alternatorów, rozdzielaczy i innych części elektrycznych. Zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i nie pozostawia osadów.
  • FREEZER. Jest to szybko działający chłodzący i zamrażający spray. Schładza do -50°C. Idealny do testowania czujników, cewki starterów, układów elektrycznych układu wtryskiwania paliwa oraz do innych części elektrycznych do symulacji warunków zimowych, zimnych rozruchów itp. Po zastosowaniu nie pozostawia osadów.
  • SILICONE GREASE. Jest to wysokiej jakości smar silikonowy. Przeznaczony jest do gumowych części, gumowych uszczelek samochodowych itp. Chroni przełączniki, wyłączniki automatyczne i części elektryczne przed wilgocią.
  • BLOW JET. Jest to lekki zmywacz do elektroniki, który skutecznie usuwa brud i kurz. Czyści, nie powodując przy tym korozji. Specjalny roztwór pozwala regulować ciśnienie. Zamraża do – 50 °C przy aplikacji odwróconym pojemnikiem (nie stosować na części elektryczne).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *