smar czyszczący

Firma MDD Polska jest dystrybutorem chemii przemysłowej RETECH. Producent zapewnia szeroką gamę produktów przeznaczonych do zastosowania w wielu dziedzinach przemysłu. Wśród dostępnych preparatów czyszczących, odtłuszczających, odkamieniających, smarnych itd., zapewniamy również różnorodne środków dedykowanych na obluzowanie i dla zapewnienia stosownej ochrony. W tym artykule przedstawimy przykłady produktów z oferty, które wyróżniają się wysoką skutecznością, bezpieczeństwem i wygodą stosowania.

Preparaty na obluzowanie

  • REMOSPRAY. Jest to szybkoschnących środek przeznaczony do szybkiego luzowania zardzewiałych i ściśniętych złączeń. Dzięki zawartemu dwusiarczkowi molibdenu umożliwia doskonałe smarowanie zardzewiałych części i bardzo silnie wnika w powierzchnię.
  • QUICK OFF. Jest to preparat, który pozwala na poluzowanie zardzewiałych złączy nawet w kilka sekund. Przeznaczony do m.in. śrub z krótkimi gwintami, nakrętek, zawiasów, sworzni itp. Działanie jest oparte na zasadzie szoku termicznego – chłodzenia. Nie zawiera kwasów czy smarów, nie pozostawia śladów i szybko wyparowuje.

Preparaty o właściwościach ochronnych

  • MULTI SPRAY. Jest to smar czyszczący, który precyzyjnie wnika w zardzewiałe części, wypiera wilgoć i zapewnia stosowne zabezpieczenie przed korozją i wodą. Skutecznie wpływa na przedłużenie żywotności metali. Eliminuje wilgoć, rozpuszcza tlenki i chroni.
  • WELD PROTECT. Zapewnia stosowną ochronę przed odpryskującym metalem w miejscach wokół spawania. Bardzo często wykorzystywany jako ochrona końcówki wylotowej palnika.
  • AL SPRAY. Spray o zawartości aluminium 99.5%, który przeznaczony jest do ochrony miejsc narażonych na działanie wysokich temperatur. Skutecznie zabezpiecza przed korozją, zapewniając ochronę stali, aluminium, nylonu oraz większości plastików.
  • ZN SPRAY. Środek doskonale chroniący przed korozją. W katalityczny sposób zapobiega korozji. Odnawia wykończenie powierzchni podczas prac przy nadwoziu. Zastępuje cynkowanie i inne metody powlekania cynkiem.
  • WAXIN. Przeznaczony do ochrony otworów. Może być stosowany nawet w najbardziej niedostępnych miejscach przy pomocy standardowego aplikatura lub rurki przedłużającej. Nadaje się do drzwi, wgłębień w blachach, wgłębień w progach, komorach na bagaże oraz do podłóg, a także jako warstwa ochronna do blach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *